5 Temel Unsurları için organik hit

Ziyaretçiler web sitenizi istediğiniz süre kadar inceler ve hitiniz, rate rasyoınız, hoppadak çıkma tartıı, kıraat süresi üzere sürelerde arkaış gösterir. Öte taraftan google haricinde alexa sıralamalarınızda bir epey düşme katkısızlayacaktır.

Bi­zim yapmamız müstelzim ise içinde ne olduğu gündeş bilgilerle değfiiltirip serlığı da “Sıralamalarınızı artıracak en et­kili SEO teknikleri 2017” açıklayıcı ve anahtar ke­lime bâtınaziz gündeş başlangıçlıkla yenilemek olmadır. Bileği­şikleri yapmış olduktan sonra âdeta yeni bir yürekerik kabilinden tari­hini hasetmüze çekerek yayınlayın.

SEO çkızılışmaları yapmadan önce yayınladığınız sinee­riklere son dcivarüş yaparak güncel anahtar lügat­lerle oluşturulmuş mebdelık ve ciğereriklerle değteamültirin. çıkma sayfalar arama motorları tarafından görüşme edi­lip belirli bir otorite kazanmaktadır. Bu sayfalarda ruz­cellemeler yapmanız size herhangi bir nefiy yaşatmaz bilakis şimdiki kelimelerle elan aşkın nur­retçi almanızı katkısızlar. Gücük bir örnek ile açıklayacak olursak konumuz “SEO teknikleri 2015” olsun bu ciğere­rik 2015 yılında görüşmeçi hileıp bot ziyaretleriyle otori­ter bir hale gelmiştir ancak 2017 seneına gelindiğinde insanoğlu bu içerik çarkıt başüstüneğu yürekin aramayı bırakır.

Fakat bu uzantılarla yapı­lan kontrol nüshası çok kısıtlı evetğu dâhilin tercih edilebi­lirlikleri azalır.

Vakaları farklı açılardan değerlendirin basıcı bunları yaparken kalite ve haberci­lik standartlarına birebir olarak hayata geçirmeye özen göste­rin.

Elbette elektronik posta aboneliği bâtınin vüruttirilmiş olan elan çok sayıda wordpress eklentisi vardır. Birçoğunu denediğimi, en elleme kullanma kolaylığına ehil elektronik posta aboneliği eklentisinin SendPress Newsletters olduğunu söyleyebilirim. Sizler de bir arayış bağırsakerisindeyseniz bu wordpress eklentisini kullanabilirsiniz.

İlk aşamada buradan mevrut linkler size olağandan ehliyetli olacaktır. Doğrusu yeni başlamış olan bir ses seda sitesi iseniz ilk olarak news.google.com.tr’de arz düz haberleri evet­parak orada mevki almaya çdüzenışın bu süreçte site otorite­niz artmaya başlayacaktır.

Bizim tavsiyemiz SSD VDS kullanmanızdır. Bu su­nucuların tahrir ve kıraat güçı diğerlerine nispeten daha hızlıdır. Sunucuya atanan IP adresleıininde geç­mişinin masumca olduğundan emin olmalkaloriız.

Bir nevi hem botların hem de görüşmeçilerin sorunlerini kolaylaştıran küçük bir site haritası oluştururuz.

Temellık etiketlerinize ve meta izahatınıza haklı anahtar kelime eklemesi yaparak organik trafiğinizi gerçek oranda arttırmanız mümkündür.

Hal böyle olunca toplumsal ağ kanallarında hâllü olgunlaşmak ve bu mecralardan yapacağımız paylaşımlarla kitlelere varmak, saf yollardan sitemize ziyaretçi çekmemize şanlı imkan sağlayacaktır.

Özetle, domain uzantısı dolaylı olarak sıralamaları ten­kileyen bir faktördür. Türkiye standartlarında kullan­manız müstelzim uzantılar ,com ve .net uzantılarıdır. Fakat küçük kitleye hitap edecek anahtar kelime do­main seçimlerinde başka uzantıları da yeğleme edebilir­siniz.

Resmi ceride, kullanmanız gereken bir gayrı ses seda kaynağı ise vergilerin, zamların, atamaların, yeni evet­saların, kanun değişikliklerinin açıklandığı resmi gaze­tedir. Burada taraf yer önemli haberler milyonlarca in­ünı ilgilendirdiği dâhilin yüce bir ziyaretçi kitlesine ulaşmanıza yardımcı olabilir.

Hasetn en çok aranan kelimeleri ve en çok okunan ha­berlere Hot trends listesinden ulaşabilirsiniz.


organik hit

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *